پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان چهارمحال بختياري
کدمطلب: ACyEiXo0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۱:۴۵:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۹
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کیار :

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری درشهرستان کیار

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کیار از برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان برگزیده مسابقات فرهنگی هنری دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش استان وبه نقل از  شهرستان کیار،" فیض الله اکبری"  اظهار داشت: : طی مراسمی از 51 دانش آموز دختر و پسر  برگزیده مسابقات فرهنگی هنری که در مرحله استانی  رتبه های اول تا سوم استانی را کسب نمودند تجلیل شد.

 اکبری در این مراسم  ضمن تقدیر از دانش آموزان و برگزار کنندگان این مسابقات توجه به فعالیتهای هنری را بسیار اثر گذار در سایر امور زندگی و روانی دانش آموزان ذکرکرد .

وی حمایت از دانش آموزانی که در این زمینه سرمایه گذاری و فعالیت می نمایند را از اولویت های برنامه های آموزش و پرورش شهرستان بیان نمود .

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و جوائز از دانش آموزان برگزیده تجلیل به عمل آمد دراین مراسم بصورت ویژه ازدانش آموز دانیال صفی که اخیراً در مسابقات دومیدانی دانش آموزان جهان در فرانسه رتبه اول تیمی را کسب نمود تقدیر شد  .

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه