پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان چهارمحال بختياري
کدمطلب: usBTinAd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲
مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

تدریس بیش از 3 هزارو 513 معلم در دوره دوم متوسطه در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود 3 هزار و 513 معلم در استان در دوره دوم متوسطه، گفت: از این تعداد 2هزار و 360معلم در مدارس دارای رشته‌های نظری، 485 در فنی و حرفه‌ای، 641در کار دانش و 27 معلم در کشاورزی فعالیت دارند .

به گزارش روابط عمومی  آموزش وپرورش استان  چهارمحال و بختیاری ، "بهروز امیدی " با اشاره به وجود 39 هزار و 379 دانش‌آموز در دوره اول متوسطه، اظهار کرد: از این تعداد 19 هزار و 67 دانش‌آموز دختر و مابقی پسر هستند .

وی افزود: این دانش‌آموزان در یک هزار و 889 کلاس درس و 434 مدرسه در سطح استان تحصیل می‌کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهار محال وبختیاری گفت: در دوره متوسطه اول 10  مدرسه نمونه دولتی  و 15 مدرسه شبانه‌روزی عادی  در استان مشغول به فعالیت هستند.

امیدی  تاکید کرد: تعداد کل دانش‌آموزان در دوره دوم متوسطه در تمامی رشته‌ها اعم از نظری، فنی و حرفه‌ای  ،کاردانش و کشاورزی  در سال تحصیلی 96-95 ، 34 هزار و 238  نفر است که از این تعداد 16 هزار 454 نفر دختر و مابقی پسر هستند .

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان در دوره دوم متوسطه در یک هزار و 643 کلاس و 459 آموزشگاه مشغول تحصیل هستند .

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهار محال وبختیاری با اشاره به این که  در دوره متوسطه دوم 11 مدرسه نمونه دولتی  و 39 مدرسه شبانه‌روزی عادی  در استان فعال است ،تصریح کرد: پوشش تحصیلی در دوره اول متوسطه 94.85 و در دوره دوم متوسطه   83.63 درصد می باشد .

امیدی با بیان این که  طرح استانی نور امید از اقداماتی است که برای جذب دانش‌آموزان باز مانده از تحصیل، اجرا شده است . افزود:  طرح تعالی مدیریت مدارس نیز  با هدف ارزیابی مدارس در محورهای مختلف براساس شاخص‌های مشخص در استان  انجام شده است .

وی خاطرنشان کرد: در راستای توانمند سازی معلمان در این دوره‌ها، آموزش ضمن خدمت با تشکیل کارگاه‌های تخصصی و اموزشی برگزار می‌شود .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه