پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان چهارمحال بختياري
کدمطلب: uXutcixT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۴۸:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۳
مدیر آموزش وپرورش شهرستان اردل خبر داد:

برگزاری نشستی با حضور شوراها ی اسلامی شهروروستاهای شهرستان اردل

مدیر آموزش وپرورش شهرستان اردل از برگزاری جلسه هم اندیشی بین منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهروروستاهای بخش مرکزی و آموزش وپرورش این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش استان وبه نقل از شهرستان اردل ،" قربانعلی بهرامی " در این جلسه  از حضور اعضاء شورای اسلامی شهراردل ، دشتک ، کاج و روستاهای بخش مرکزی شهرستان اردل درجلسه تقدیر و تشکر نمود.

بهرامی در ادامه با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اتحاد وهمدلی بین همه ی اقشار ملت در جهت ارایه خدمت هرچه بهتر به ملت ، سیاست های دولت محترم تدبیر و امید را نیز برمبنای خدمت رسانی به مردم و رفع محرومیت در کشور دانست و افزود :در طی سالهای اخیر دولت محترم خدمات مطلوب و رضایت بخشی به مناطق محروم ارایه داده است و این روند همچنان تا رفع کامل محرومیت ادامه دارد.

وی  در ادامه به بیان آمار و ارقام و نتایج مطلوب بدست آمده در آموزش وپرورش شهرستان اردل در دوسال اخیر پرداخت  و خاطر نشان کرد:  آموزش وپرورش شهرستان اردل جهت ارایه خدمات شایسته در حوزه آموزش وپرورش با تمام اشخاص و ارگانهای دولتی همکاری می نماید و از نظرات کارشناسی و راهگشای سایرین استفاده می کند.

در ادامه "محمد نوذری" فرماندار شهرستان اردل  ضمن تشکراز حضور منتخبین مردم دراین  جلسه ، از زحمات آموزش وپرورش و فرهنگیان  این شهرستان و نتایج بدست آمده در سایر رتبه های آموزشی وپرورشی تقدیر و تشکر نمود.

نوذری در ادامه افزود: مشورت ، همکاری و همدلی بین شوراهای شهر وروستا با آموزش وپرورش و مدارس نیاز دانش آموزان است و انتظار می رود اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا با تمام توان همکاری نمایند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه